درباره ما

وبسایت های زنجیره ای پژوهشیار با هدف کمک به بخش مهم از جامعه علمی کشور به صورت چندین تیم قدرتمند شکل گرفته است و هم اکنون جای خود را در بازار کشور بدست آورده است. این تیم افتخارات زیادی دارد که می توان در رزومه وی آن را بررسی کرد.

برخی از افتخارات این مجموعه در ادامه قابل بررسی می باشد:

یکی از قوی ترین تیم های برنامه نویسی اندرویدی در این مجموعه دور هم جمع شده اند. هدف ما آموزش؛ مشاوره و پیاده سازی و استقرار سامانه های مختلف مبتدی و حرفه ای و شرکتی اندرویدی می باشد. فاز اول این مجموعه وبسایت فارسی و فاز دوم آن وبسایت انگلیسی برای ارائه خدمات به تمام کشورها می باشد. ما همواره رضایت مشتریان را در بالاترین نقطه اهدافمان قرار خواهیم داد.

ترنسلیت یار با شعار کمک رسانی به پژوهشگران و دانشجویان عزیز طراحی و پیاده سازی شده است . این وب سایت که یک مترجم آنلاین قدرتمند می باشد وظیفه در اختیار گذاشتن ترجمه مقالات مختلف به عامه مردم به خصوص پژوهشگران و ارائه خدمات ترجمه انواع زبان ها را برعهده دارد. اگر به دنبال یک معلم همیشه آنلاین برای خود هستید از این مجموعه کمک بگیرید.

هوش تجاری یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. آنالیز داده و داده کاوی نیز یکی دیگر از رسالت های این وبسایت می باشد. ما در این مجموعه به آموزش؛ مشاوره و استقرار سیستم های هوش تجاری می پردازیم و سپس آن را برای مدت زمان طولانی پشتیبانی می کنیم. همچنین ما افتخار همکاری با مشتریان بزرگی را داریم. این وبسایت یکی از سردمداران و پیشروان تکنولوژی هوش تجاری و علوم آن در کشور می باشد

این وبسایت سالهاست در زمینه داده کاوی فعالیت می کند و افتخار مشاوره به هزاران شرکت و شخص را از آن خود کرده است. نام دیگر این وبسایت یادداشت های یک پژوهشگر می باشد که اطلاعات خوب و کاملی در زمینه داده کاوی و وب کاوی و حوزه های مرتبط به پژوهشگران و دانشمندان حوزه علوم داده تقدیم می کند. رسالت بیشتر این وبسایت علوم علمی و سپس عملی میباشد.

    سبد خرید