مشاوره تخصصی

با سلام خدمت همه دوستان و مخاطبان تیم اندرویدیار. در این مطلب می‌خواهیم بخش مشاوره تخصصی مجموعه اندرویدیار را کاملاً معرفی کرده و مزایای آن را به طور کامل بازگو کنیم. افراد بسیاری هستند که می‌خواهند برای پیشرفت فردی و پیشرفت کاری خود از مشاوره تخصصی استفاده کنند که دقیقاً هم به‌قول‌معروف کاردرست را همان‌ها می‌کنند. پس اگر شما هم جزو این افراد هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بخش‌های مشاوره تخصصی

تیم ما در اندرویدیار در بخش مشاوره تخصصی، در قسمت‌های مختلفی به صاحبان کسب‌وکار و همچنین دانش‌پذیران گرامی و دیگر مخاطبان مشاوره ارائه می‌دهد. این بخش‌ها به طور خلاصه شامل مشاوره در زمینه‌های طراحی و تولید اپلیکیشن‌های موبایلی، ساختارهای استارتاپی جهت انجام پروژه‌های اندرویدی به همراه تیم تخصصی و مجرب اندرویدیار است.

اگر شما هم در این بخش‌ها نیاز به مشورت با یک تیم تخصصی را دارید می‌توانید با ما تماس گرفته و وقت مشاوره تخصصی خود را رزرو کنید. پس در این قسمت با زمینه‌های ارائه مشاوره توسط تیم اندرویدیار آشنا شدید. کمی جلوتر درمورد تمام این بخش‌ها به‌صورت جداگانه صحبت خواهیم کرد.

مشاوره تخصصی

مشاوره اپلیکیشن‌های اندرویدی

همان‌طور که گفته شد تیم اندرویدیار در بخش طراحی و تولید و دیزاین اپلیکیشن‌های اندرویدی مشاوره تخصصی ارائه می‌دهد. در این زمینه شما باید به نکات کاملاً حرفه‌ای و تخصصی توجه فرمایید که از تیم یا فردی که مشاوره می‎‌گیرید، دانش و همچنین تجربه کافی را داشته باشد.

تیم ما با داشتن دانش تخصصی در این زمینه و همچنین دارابودن تجربه کافی در تولید و طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی، می‌تواند به شما برای تولید و دیزاین اپلیکیشن دلخواه خود راهنمایی و مشاوره تخصصی ارائه دهد.

درواقع شخص واجد شرایط برای این کار، یعنی مشاوره دادن در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی، باید یک سری حرفه‌های و تخصص‌های خاصی داشته باشد. این تخصص‌ها شامل دانش و تسلط کامل بر زبان برنامه‌نویسی اندروید، زبان برنامه‌نویسی جاوا، طراحی و دیزاین اپلیکیشن، طراحی تجربه کاربری و همچنین دانش کافی از بخش‌های سرور دو دیتابیس می‌شود.

مجموعه اندرویدیار با داشتن تسلط کامل و حرفه‌ای در بخش‌های معرفی شده در بالا، و همچنین دارابودن تجربه کافی از انجام پروژه‌های مختلف طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی، یک گزینه عالی برای مشاوره گرفتن است. پس اگر قصد راه‌اندازی و طراحی یک اپلیکیشن اندرویدی برای کسب‌وکار خود هستید، فقط کافی است تا با تیم ما تماس بگیرید و ما از ابتدا راه همراه شما خواهیم بود.

مشاوره ساختارهای استارتاپی

اگر شما قصد راه‌اندازی یک تیم برای ایده استارتاپی خود دارید و می‌خواهید برای ایده استارتاپی خودتان اپلیکیشن اندرویدی ایجاد کنید، قطعاً به مشورت با یک تیم متخصص و باتجربه نیاز خواهید داشت. تیم اندرویدیار می‌تواند علاوه بر اینکه در زمینه فنی طراحی و توسعه اپلیکیشن مدنظر شما مشاوره تخصصی ارائه دهد، همچنین درباره ساختار استارتاپ شما هم نظرات کاملاً تخصصی می‌دهد.

ازآنجایی‌که در تیم‌های استارتاپی معمولاً ایده‌های ناب و کاملاً جدیدی مطرح می‌شود، محرمانگی اطلاعات بسیار اهمیت پیدا می‌کند. ما به شما تضمین می‌دهیم که ایده و طرح شما، پیش ما کاملاً محفوظ می‌ماند. تیم اندرویدیار در این راه فقط در زمینه‌هایی که شما درخواست می‌دهید مشاوره ارائه می‌دهد. پس خیالتان از بابت رازداری ما کاملاً راحت باشد.

مشاوره تخصصی

مشاوره قیمت‌گذاری

خیلی‌ها متأسفانه از این بخش به‌سادگی عبور می‌کنند و بعدها متضرر و پشیمان می‌شوند. بحث قیمت‌گذاری و تعیین هزینه برای اپلیکیشن و یا فیچرهای برنامه اندرویدی، بسیار مهم است. این بخشی است که موجب می‌شود مخاطبان شما تبدیل به مشتری شوند یا نشوند. با یک قیمت‌گذاری مناسب می‌توانید سرنوشت فروش خودتان را کاملاً زیرورو کنید.

در مبحث قیمت‌گذاری همان‌طور که می‌دانید باید با ارائه یک قیمت به‌صرفه، سعی کنید مشتریان بیشتری را به سمت اهداف بازاریابی خود جذب کنید. البته در این راه، این مسئله را هم فراموش نکنید که نباید زیاد از حد قیمت را پایین بگیرید. چون ممکن است مخاطبان به اپلیکیشن یا فیچرهای برنامه شما اعتماد لازم را دیگر نداشته باشند.

شما می‌توانید با محدودکردن استفاده از ویژگی‌ها و فیچرهای مختلف اپلیکیشن خود، در ابتدا یک نسخه رایگان را ارائه دهید تا در این صورت بتوانید در قدم اول جلب اعتماد کنید. البته در این بحث این نکته را نیز فراموش نکنید که نباید نسخه رایگانی که ارائه می‌دهید، بیش از اندازه پیش‌پاافتاده باشد. چون در این صورت هم باز موجب مرگ نهایی ایده و برنامه شما خواهد شد.

پس در این قسمت متوجه شدید که مبحث قیمت‌گذاری بسیار حساس است. تیم اندرویدیار با پشتوانه تجربه چندین‌ساله خود در زمینه فروش اپلیکیشن‌های اندرویدی می‌تواند باتوجه‌به کاربرد و ایده اپلیکیشن شما، به شما در این بخش نیز مشاوره تخصصی لازم را ارائه دهد.

مشاوره UI و UX

یکی از بخش‌های بسیار مهم و حیاتی در طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی، بحث UI و UX است. تیم ما خوشبختانه با داشتن دانش و تجربه و مهارت لازم، در این بخش هم مشاوره تخصصی ارائه می‌دهد. یک اپلیکیشن خوب باید شامل تمامی امکانات و ویژگی‌های لازم برای حوزه کاری خود باشد. به‌طورکلی ابعاد و ویژگی‌های یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار گسترده است.

 به طور مثال اپلیکیشن شما قطعاً باید ظاهر مناسبی داشته باشد. این ظاهر مناسب به دو بخش کلی به نام‌های UI (شکل و ظاهر دیداری) و UX (تجربه کاربری) تقسیم می‌شوند. در طراحی و توسعه اپلیکیشن اندرویدی شما باید در این دو بخش به‌خوبی عمل کنید تا مخاطب را درگیر کرده و درنهایت خرید انجام شود.

UI که کاملاً مشخص است و فقط در این بخش باید سعی کنید زیبایی ظاهری اپلیکیشن خود را تا می‌توانید ساده و شیک کنید. اما در UX باید به این توجه داشته باشید که به طور مثال دکمه‌ها و تمام بخش‌های مختلف اپلیکیشن شما دم دست مخاطب باشد. درواقع مخاطب باید به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر به تمام بخش‌های برنامه دسترسی داشته باشد.

کلام آخر

تیم ما در مجموعه اندرویدیار در تلاش است که دانش خود را در زمینه‌های طراحی و تولید اپلیکیشن‌های موبایلی، ساختارهای استارتاپی جهت انجام پروژه‌های اندرویدی به همراه تیم تخصصی و مجرب با ارائه مشاوره تخصصی، با شما مخاطبان عزیز در میان بگذارد. اگر می‌خواهید که در یکی از این زمینه‌های معرفی شده فعالیت عالی و موفقی داشته باشید، فقط کافی است که با تیم ما تماس بگیرید و ما از اولین قدم همراه شما خواهیم بود.

    سبد خرید