آموزش تخصصی

برای یادگیری هر آموزشی باید صبر و تحمل فراوانی داشته باشید . آموزش تخصصی در کنار سختی کار جذاب و شیرین است فقط کافیست که نسبت به این حوزه مورد نظر علاقه ای در وجود شما نهفته باشد.

در سه چهار سال گذشته، تلفن های همراه هوشمند نقش پررنگی در زندگی اکثر افراد جوامع پیدا کرده اند؛ به طوری که با پیشرفت سریعشان، جایگزین تعداد زیادی از وسایل و دستگاه های الکترونیکی دیگر هم شده اند. از طرفی با جدی تر شدن بحث حضور تلفن های همراه هوشمند در زندگی کاربران، موضوع تولید نرم افزارها و اپلیکیشن های بروز و کاربردی هم سر و شکل جدیدی پیدا کرده است.

اندروید یک سیستم عامل مهم زندگی بشر است که در ۹۰ درصد گوشی های همراه نصب میشود و روز به روز در حال پیشرفت و ترقی می‌باشد. به خاطر تقاضای زیاد این نرم افزارها و برنامه نویسی های اندروید مردم عامه مبلغ زیادی را برای خرید این برنامه های اندروید پرداخت می‌کنند که سود حاصل از آنها به جیب سازندگان این حوزه ریخته میشود. و همین امر باعث شده است که جوانان این دوره را تشویق به سفارش و آموزش تخصصی برنامه نویسی اندروید کند.

آموزش تخصصی

اهمیت یادگیری اندروید

بهترین بخش سیستم عامل اندروید، منبع باز بودن آن است. بیش از پیش، بسیاری از تولیدکنندگان الکترونیکی مانند سامسونگ، اچ‌تی‌سی و ایسوس (به نام چند مورد!) به کد دسترسی دارند که استفاده از آن را در گوشی‌های هوشمندشان آسان می‌کند.

از زمانی که گوگل پلی استور خود را راه اندازی کرد، لذت تجربه اپلیکیشن تنها ده برابر شده است. زمانی بود که همه ما از اپل به فروشگاه iTunes نگاه می کردیم و گاهی اوقات تهیه آیفون تقریبا غیرممکن بود. اما با استفاده از فروشگاه Google Play و گوشی‌های هوشمند اندرویدی، دسترسی به برنامه‌ها برای همه آسان شده است.

از آنجایی که اندروید مدل درآمدی جالبی را ارائه می‌کند، بسیاری از سازمان‌ها تیم اختصاصی برای توسعه برنامه‌های کاربردی با سرعت بالا در استخدام دارند. مزیت منحصر به فرد توسعه اپلیکیشن یادگیری این است که زبان آموزان می توانند کار یا آزاد را انتخاب کنند. به طور مشابه، هنگامی که آن شخص در توسعه برنامه ها از طریق اندروید تسلط پیدا کند، توسعه برنامه برای سایر سیستم عامل ها آسان می شود!

آیا می‌دانستید که گران‌ترین اپلیکیشن موجود در گوگل پلی استور، اپلیکیشن مجموعه ابوموتو با قیمت 200 دلار است! عجیب اما واقعی این برنامه مخصوصا برای افراد ثروتمند ساخته شده است. بعداً بیشتر از این، اما این واقعیت که Google به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد برنامه‌های خود را در فروشگاه Google Play قیمت گذاری کنند، حتی با چنین قیمت‌های بالاتری، این کار را بسیار مفید می‌کند.

اندروید همه جا هست. بیا با آن روبرو شویم. به تازگی، Moto 360 برای رقابت با ساعت هوشمند اپل راه اندازی شده است و سپس شیشه گوگل با سیستم عامل اندروید طراحی شده است. به طرز شگفت انگیزی، تعداد کل دستگاه های اندرویدی فروخته شده 1,175,450,000 است!

برخی از دستگاه های پشتیبانی شده عبارتند از تلویزیون های هوشمند، گوشی های هوشمند، تبلت ها، پخش کننده های رسانه ای قابل حمل، دوربین، تلفن های VoIP، پخش کننده بازی های ویدئویی، پخش کننده دی وی دی خودرو، سیستم های خودرو، ساعت های هوشمند و حتی پهپادها…

در میان توسعه دهندگان برنامه اندرویدی در مورد آنچه که برای توسعه برنامه های اندرویدی باید یاد بگیرند، ممانعت زیادی وجود دارد. فرد باید قبول کند که فرد باید نوآور باشد، فرصت ها را در بازار شناسایی کند و ایده های جدید را توسعه دهد. اما جدای از آن، در اینجا چند مهارت مهم وجود دارد:

جاوا – دانستن جاوا مهم است زیرا برنامه های اندروید دارای کدگذاری جاوا هستند.

XML – ثانیاً، XML دومین مهارت مهم برای توسعه برنامه اندروید است، زیرا به شما امکان می‌دهد روی طرح‌بندی و طراحی برنامه کار کنید.

در نتیجه بهبود فرآیند تصمیم‌گیری، شناسایی فرصت‌های بازار، ایجاد مزیت رقابتی جدید، افزایش درآمد و بهبود فرآیند داخلی از مزایای شرکت در دوره آموزش تخصصی اندروید هستند.

آموزش تخصصی

سخن پایانی

توسعه اندروید نه تنها یک مهارت آسان برای یادگیری است، بلکه بسیار مورد تقاضا است. با یادگیری توسعه اندروید ، بهترین شانس ممکن را برای دستیابی به اهداف شغلی که تعیین می کنید به خود می دهید. هنگامی که شروع به کار کردید، در کمترین زمان، شغل رویایی خود را پیدا خواهید کرد، آن ارتقاء را خواهید داشت، یا کسب و کار موفقی برای خود در زمینه توسعه اندروید ایجاد خواهید کرد.

بنابراین شرکت در دوره آموزش تخصصی اندروید می‌تواند به شما کمک کند تا گام های مفیدی در جهت رسیدن به موفقیت های بیشتر بردارید.

    سبد خرید